یکشنبه , 24 مارس 2019
خانه / اخبار / عرفان حلقه / تجمع صلح آمیز گروهی از شاگردان محمد علی طاهری روبروی زندان اوین

تجمع صلح آمیز گروهی از شاگردان محمد علی طاهری روبروی زندان اوین

پس از گذشت سه سال و پنج ماه از بازداشت استاد محمد علی طاهری (بنیانگذار عرفان حلقه) به جرم دگراندیشی معنوی و با شدت گرفتن سیر اعدام ها و تهدید جانی زندانیان عقیدتی در ایران،امروزگروهی از شاگردان آقای محمد علی طاهری با تجمع روبروی درب اصلی زندان اوین نگرانی خود را از شرایط آقای طاهری ابراز کردند.
 
 
بنا بر اخبار رسیده، در این تجمع صلح آمیز، تقریبا ۵۰ نفر حضور داشته اند که خواسته آنها، آزادی بی قید و شرط آقای طاهری از زندان است.
 این تجمع پس از ارسال نامه استاد طاهری به آقای احمد شهید، و پی گزارش سازمان عفو بین الملل و همچنین چند روز پس از حمایت سناتور دستیاری در سخنرانی در پارلمان استرالیا به وقوع پیوست که می توان از آن به عنوان امتداد حرکتهای متحد و خودجوش اعضای عرفان حلقه نام برد.
آقای محمد علی طاهری بنیانگذارشیوه معنوی عرفان حلقه و طب های مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی است. آقای محمد علی طاهری بیش از سه دهه پیش بر اساس اندیشه و دریافتهای عرفانی که مبنای آن ارتباط با هوشمندی حاکم بر هستی بود معنویتی را پایه گذاری کرد که پس از گذشت دو دهه و تبیین و تدوین جنبه های مختلف آن( از جمله شاخه های درمانی شامل  فرادرمانی و سایمنتولوژی)به مرحله ی ارائه برای عموم رسید . آقای محمد علی طاهری از تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ تا کنون به جرم دگر اندیشی معنوی درانفرادی بند ۲ الف زندان اوین (ویژه اطلاعات سپاه پاسداران) زندانی میباشد.
تظاهرات هایی در کشور های دیگر نیز برنامه ریزی شده است که در به زودی اخبار مربوط به آنها اطلاع رسانی می شود.

 

Check Also

توانا: «اعدام محمد علي طاهري؟ اما از او خبري در دست نيست!»

متن زیر از «توانا: آموزشکده جامعه مدنی ایران» برداشت شده است. این متنی ست که …