شنبه , 28 نوامبر 2020
خانه / اخبار منتخب / دروغی جدید از علیزاده طباطبایی: طاهری از روحانی و من حمایت می کند

دروغی جدید از علیزاده طباطبایی: طاهری از روحانی و من حمایت می کند

محمود علیزاده طباطبایی وکیل فعلی پرونده آقای محمد علی طاهری کاندیدای انتخابات شورای شهر تهران شد.

علیزاده طباطبایی که از پیشکاران هاشمی رفسنجانی به حساب می آمد، با مرگ اربابش متوجه شد که بهتر است سودای قدرت سیاسی را از سر بیرون کند و به دنبال ثروت برود. وی به همین منظور کاندیدای شورای شهر تهران شده است.

علیزاده طباطبایی، وکیل حکومتی پرونده محمد علی طاهری، به دروغها و کارشکنی هایش در این پرونده بسنده نکرده و اینبار با انتش ویدئویی کوتاه، از قول همسر آقای طاهری ادعا کرده است که آقای طاهری در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شورای شهر تهران از حسن روحانی برای ریاست جمهوری و از خود علیزاده طباطبایی برای شورای شهر تهران حمایت کرده است.

این ادعای علیزاده طباطبایی به دو دلیل کذب محض می باشد:

۱.  آقای طاهری دو سال نیم پیش زیر شکنجه و اعتصاب غذا از دست رفته اند و حکومت ایران به کمک وکیل حکومتی، علیزاده طباطبایی آنرا مخفی می کنند و حال علیزاده چنین ادعای عجیبی می کند.

۲. آقای طاهری حتی در زمان حیاتش نیز هیچگاه موضع گیری عمومی سیاسی نکرده بود و حتی قبل و بعد از انتخابات سال ۸۸ و در بحبوحه جنیش سبز نیز، علیرغم درخواستهای مختلف، از هیچیک از کاندیداها حمایت نکرده بود.

حکومت جمهوری اسلامی ایران، در دی ماه ۱۳۹۳ (ژانویه ۲۰۱۵)  در زمان ریاست جمهوری حسن روحانی باعث درگذشت استاد محمد علی طاهری شد و تا این تاریخ نیز این مهم را مخفی می کند.

انتشار فیلمها، عکسها، دست نوشته ها و دفاعیات جعلی منتسب به آقای طاهری و اینک نیز ربط دادن عرفان حلقه به جناح های یکی از دیگری بدتر درون نظام از اقدامات جمهوری اسلامی از زمان شهادت آقای طاهری تا کنون بوده است.

علیزاده طباطبایی وکیل انتصابی پرونده آقای محمد علی طاهری که به اعتراف خود توسط افراد بلند پایه نظام بر این پرونده گماشته شده است، از مهر ماه سال ١٣٩٣ تا کنون وکالت اقای طاهری را بر عهده دارد و در این مدت بارها وعده های حکم برائت و آزادی آقای طاهری را داده است که هیچگاه عملی نشده است. او همچنین وکیل پیشن غنچه قوامی نیز بود که به دلیل بیان اخبار کذب در مورد اتهام و اظهار ندامت غنچه قوامی، با گله مندی و شکایت خانواده او مواجه شده و مجبور به استعفا از آن پرونده شد.

محمود علیزاده درحالی از آقای طاهری نقل قول میکند و از نظرات و وضعیت پرونده ایشان گزارش میدهد که بنا به گزارش کمپین بین المللی حمایت از استاد طاهری، ایشان در دیماه ١٣٩٣ یعنی حدود ٣ ماه بعد از ورود علیزاده به این پرونده، در شکنجه گاههای وزارت اطلاعات از دست رفته است. به اعتقاد این عده از شاگردان آقای طاهری، محمود علیزاده یک وکیل حکومتی براین پرونده  است که  مدتهاست در حال همکاری با حکومت ایران برای مخفی کردن خبر فقدان آقای طاهری میباشد و در این راستا مطالب دروغین بسیاری را به آقای طاهری نسبت داده است.

او دریک  مصاحبه اخبر خود در برنامه جعبه سیاه شرح مختصری از آقای طاهری و پرونده ایشان پرداخته است که در این توضیح چند دقیقه ای مطالب اشتباه و خلاف واقعیت بسیاری در مورد آقای طاهری بیان کرده است. از جمله این ادعاها میتوان به مواردی همچون نسبت دادن عرفان حلقه به برداشتهای اسلامی از عرفان، نسبت دادن نظریات آقای طاهری به علومی که ایشان از جای دیگر فراگرفته، ثبت مشترک شرکت با سرداران و نیروهای امنیتی اشاره کرد که سراسر کذب و بی اساس بوده و هیچ سندی در تایید آنها وجود ندارد.

 

به نظر میرسد که علیزاده یا شناخت محدودی نیز از موکل خود ندارد و یا بیشتر از آنکه وکیل آقای طاهری برای احقاق حق او باشد،  یک مامور حکومتی  برای پیشبرد اهداف هدایت کنندگان این پرونده در پروژه حذف و تخریب آقای طاهری میباشد. وی ظاهرا به دلیل خوش خدمتی در این سالها، امتیازاتی همچون کاندیدا شدن در مجلس و شورای شهر از حکومت میگیرد و از جمعیت عرفان حلقه نیز درجهت تبلیغات انتخاباتی خود میتواند آزادانه استفاده کند.

نویسنده : بهروز صدری

Check Also

استاد محمد علی طاهری، بنیانگذار عرفان حلقه

نگاه: از محمد علی طاهری اطلاعی در دسترس نیست

متن زیر، نوشته فریبا داوودی مهاجر از وبسایت نگاه برداشت شده است. روزنامه شرق از سوی …