جمعه , 16 اکتبر 2020
خانه / اخبار منتخب / نامه وکیل محمد علی طاهری به دادستانی؛ آن هم بدون تاریخ، شماره و امکان پیگیری!
علیزاده طباطبایی، وکیل محمد علی طاهری

نامه وکیل محمد علی طاهری به دادستانی؛ آن هم بدون تاریخ، شماره و امکان پیگیری!

Alizadeh Letter-Halgheh News

حلقه نیوز- پیرو خبر منتشر شده در سحام نیوز ، محمود علیزاده طباطبائی وکیل حکومتی محمد علی طاهری، ده ماه پس از انتشار خبر فقدان موکلش، مدعی گردیده طی نامه ای به مرتضی بختیاری، معاون امنیت دادستان کل کشور، خواهان اقدامات لازم جهت جلوگیری از فوت احتمالی طاهری شده است!

این نامه که فاقد تاریخ و شماره بوده و مهر تائید دریافت هیچ دبیرخانه ای را ندارد، از هیچگونه وجهه قانونی برخوردار نمیباشد.

سحام نیوز که مدتی است تحت تاثیر جوسازی های اخیر حکومت ایران، تبدیل به تریبونی برای وکلای حکومتی محمد علی طاهری شده است، با انتشار این سند بی هویت، بار دیگر با اقدامی غیرحرفه ای به صورت تلویحی مدعی زنده بودن آقای طاهری شده است.

لازم به ذکر است تاکنون تناقضات بسیاری در عملکرد و گفتگوهای این وکیل حکومتی به اثبات رسیده است

این نامه در حالی منتشر شده است که زنده بودن و تأئید سلامتی محمد علی طاهری همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. شهناز نیرومنش مسوول و سخنگوی کمپین بین المللی حمایت از محمد علی طاهری به همراه عده کثیری از شاگردان عرفان حلقه با تأکید بر از دست رفتن این معلم معنوی زیر شکنجه و اعتصاب غذا ، بارها از مقامات ذیربط جمهوری اسلامی ایران درخواست رویت وی در ملأ عام را داشته اند که تاکنون پس از گذشت بیش از ۱۰ ماه هیچ پاسخی در این رابطه دریافت نکرده اند.

 

 

 

Check Also

استاد محمد علی طاهری، بنیانگذار عرفان حلقه

نگاه: از محمد علی طاهری اطلاعی در دسترس نیست

متن زیر، نوشته فریبا داوودی مهاجر از وبسایت نگاه برداشت شده است. روزنامه شرق از سوی …